Ejot De Ejot En Ejot Ru
http://www.ejot.lt/uploads/images/misija_vizija.jpg
Vizija ir misija

Vizija ir misija

EJOT® Kokybė sujungia

EJOT – kokybė sujungia!

Įmonės, kurios ieško tvirtinimo sprendimų, visada pirmiausia pagalvoja apie mus. Tokios detalės naudojamos įvairiose srityse: automatikoje, statyboje, telekomunikacijose, elektrotechnikoje ar elektronikoje; galiausiai tokios detalės yra naudojamos visur, kur reikia kokybiškų tvirtinimo elementų.

Kiekvienoje Europos šalyje sulaukiame užsakovų, norinčių sužinoti mūsų praktinę patirtį ir gauti mūsų gaminių, skambučių. Bendrijos ir susivienijimai padeda mums būti žinomiems visame pasaulyje.

Mūsų darbuotojai tikrai įsitikina, jog tai viena geriausių vietų, kurioje jiems kada nors yra tekę dirbti.
Jei būtų paklausta, kuris gamintojas yra geriausias ir geriausiai žinomas mūsų rinkoje, didžioji dauguma atsakytų, kad tai EJOT.

Mes sugebame išspręsti klientų problemas pasiūlydami jiems tinkamus gaminius. Todėl esame geriausi.

EJOT misija – tai mes

EJOT – tai daugiau nei įmonės iškaba, įmonės patalpos ar mūsų darbo vieta. Mąstydami ir dirbdami paverčiame EJOT tuo, kuo ji yra. Todėl kiekvienas iš mūsų yra vieno organizmo dalelė, savo asmeninėmis savybėmis, privalumais ir gebėjimais prisidedantis prie siekiamo rezultato.Mes ir daugiau kaip 2000 mūsų kolegų visame pasaulyje kiekvieną dieną patiriame ką nors nauja.

Į viršųSpausdinti puslapį

EJOT The Quality Connection - this slogan sums up the motto of our actions. On the one hand it mirrors the uncompromising pursuit of the highest product quality, and on the other hand it underlines - beyond the mere technical aspect - that human relations both inside and outside our company are just as important to us.