Ejot De Ejot En Ejot Ru
https://www.ejot.lt/uploads/images/gamtos apsauga.jpg
Mes rūpinamės
gamta

Gamtos apsauga

EJOT® Kokybė sujungia

Aplinkos apsauga ir tvarus išteklių naudojimas – tai vieni svarbiausių ateities projektų. Sąvoka „tvarumas“ atsirado miškininkystės pramonėje ir reiškė, kad turi būti užauginta tiek medžių, kiek jų buvo iškirsta. Šiandien naudojama sąvoka yra daug sudėtingesnė ir pabrėžia ekonominę, ekologinę ir socialinę atsakomybę. EJOT gaminiai padeda taupyti energiją ir tausoti aplinką.

Ilgalaikę sėkmę įmanoma pasiekti tik sveikoje aplinkoje ir visuomenėje. Nuolatinis gamybos procesų tobulinimas yra svarbus tiek ekonominiu, tiek aplinkosaugos požiūriu. Trumpi gabenimo maršrutai, pažangūs gamybos procesai ir efektyvų energijos vartojimą užtikrinanti mūsų pastatų renovacija – tai tik keletas ekonominių aspektų, kurie turi tiesioginį poveikį aplinkai. Kurdami ir gamindami savo gaminius stengiamės padaryti kuo mažesnę žalą aplinkai ir dedame visas pastangas, kad būtų tausojama gamta. Varžtai yra pakeičiami gaminiai ir gali būti perdirbti. Pavyzdžiui, automobilių inžinerijos srityje plokščių storis gali būti sumažintas naudojant pažangius EJOT gaminius. Daugeliu atvejų, sumodeliavus jėgas, kurios veikia jungtį, o vėliau patikrinus taikant EJOT APPLITEC technologiją, varžtinių jungčių skaičius gali būti sumažintas. Tai padeda ne tik sutaupyti žaliavų; lengvesnis dizainas taip pat labai efektyviai padeda sumažinti kuro suvartojimą. Pažangaus medžiagų naudojimo tikslais būtina žengti toliau ir šis klausimas yra prioritetinis planuojant mūsų plėtrą. EJOT yra laikoma pradininke ir statybos pramonėje. Mūsų gaminiai yra naudojami tokios atsinaujinančios energijos kaip fotovoltinė energija ar biodujos įrangai, mūsų ankeriai yra naudojami šiluminės izoliacijos įrengimui pastatuose. Ankerių gamintojams gavome pirmąją Ekologinio gaminio deklaraciją (EPD) ir šiandien jau galime užtikrinti visapusišką ir visišką savo gaminių tvarumą ir mūsų gaminių poveikio aplinkai pusiausvyrą. 2012 m. vienas projektas susilaukė ypač didelio žiniasklaidos susidomėjimo. EJOT pristatė 3 milijonus varžtų naujam Černobylio reaktoriaus apsauginiam gaubtui. Ši nauja reaktoriaus, kuris buvo sunaikintas 1986 m., konstrukcija pakeis esantį seną perforuotą skydą ir užtikrins saugų reaktoriaus gaubtą dar mažiausiai 100 metų.

Tvarūs gamybos metodai
Jau daugybę metų įmonėje EJOT taikomas aplinkos apsaugos reikalavimų atitikties sertifikavimas, o nuo 1999 m. mūsų gamyklos yra sertifikuotos pagal DIN 14001 standartą. Turėdami sertifikuotas vietines gamyklas galime užtikrinti trumpus ir aplinką tausojančius transporto kelius daugybėje regionų visame pasaulyje. Taip pat kuriame naujas gamyklas, pavyzdžiui, Kinijoje. Žinoma, vykdydami šį projektą taip pat planuojame užtikrinti savo standartų dėl išteklių išsaugojimo laikymąsi. „EJOGreen“ – tai aplinkos apsaugos projektas, skatinantis tvarią gamybą. 2009 m. pradėjome įgyvendinti „EJOGreen“ projektą. Projekto tikslas – aplinką tausojančių mūsų išteklių naudojimas. Nuolat atsižvelgiame į preliminarius duomenis, kurie, pavyzdžiui, rodo, kad CO2 tarša yra proporcinga bendrajam pelnui ir sudaro pagrindą nuolat tobulėti. Rengiame strategiją, kad galėtume gaminti savo energiją arba naudoti antrinius energijos šaltinius, pavyzdžiui, atliekų šilumą.

Tvarumas kaip socialinė atsakomybė
Kadangi esame įmonė, kuri priklauso šeimai, prisiimame atsakomybę už savo darbuotojus ir jų šeimas. Palaikome darbo ir šeimos suderinamumą ir rūpinamės savo darbuotojų sveikata. Mums svarbu socialiniai įsipareigojimai, todėl, logiškai mąstant, ir įsipareigojimai savo aplinkai. Norime ir toliau tobulėti šiose srityse. Atsakingas ir tvarus augimas išliks pagrindiniu EJOT grupės prioritetu.

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku