Ejot De Ejot En Ejot Ru

EJOT - kokybė sujungia. Šis šūkis – tai mūsų devizas.

Pirmiausia jis atspinti nuolatinį siekį užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę, antra vertus, pabrėžia, kad žmonių santykiai bendrovės viduje ir už bendrovės ribų yra ne mažiau svarbūs negu techniniai aspektai. Mūsų verslo partneriai – tai pirmaujančios įmonės, veikiančios įvairiose pramonės šakose. Jos savo klientams garantuoja kokybę. Dėl šios priežasties mūsų partneriai turi būti ramūs dėl mūsų veiklos efektyvumo. Mes tai žinome. Prieš daugybę metų sukūrėme kokybės vadybos sistemą, kuri atitinka aukščiausius reikalavimus, didžiausią dėmesį skiriant klaidų prevencijai. Mūsų gaminių naudojimas ir platinimas tarptautiniu mastu bei didėjantys klientų poreikiai reikalauja nuolat laikytis aukštos kokybės standartų ir juos nenuilstamai tobulinti. Tai taikytina visai bendrovės proceso grandinei: pradedant klientų reikalavimais projektams ir gaminių planavimu, kūrimu ir gamyba ir baigiant gaminių pristatymu ir klientų aptarnavimu. Kaip tarptautinė bendrovė prisiimame atsakomybę už savo gaminių ir procesų kokybę, tarptautinių standartų ir sertifikatų bei vienodų kokybės, aplinkos apsaugos vadybos bei darbuotojų sveikatos ir saugos standartų laikymąsi visuose EJOT padaliniuose visame pasaulyje. Tarptautinių kokybės ir aplinkos apsaugos standartų laikymasis – tai savaime suprantamas dalykas visoms EJOT įmonėms. Mūsų įmonės gaminiai yra nuolat sėkmingai sertifikuojami pagal standartus ISO TS 16949 ir DIN EN ISO 14001, todėl savo klientams galime užtikrinti bendrą kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemą. Sistemos rezultatai ir klientų įvertinimai patvirtina mūsų procesų ir gaminių kokybę.

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku