Ejot De Ejot En Ejot Ru
https://www.ejot.lt/uploads/images/misija_vizija.jpg
Vizija ir misija

Vizija ir misija

EJOT® Kokybė sujungia

EJOT – kokybė sujungia!

Įmonės, kurios ieško tvirtinimo sprendimų, visada pirmiausia pagalvoja apie mus. Tokios detalės naudojamos įvairiose srityse: automatikoje, statyboje, telekomunikacijose, elektrotechnikoje ar elektronikoje; galiausiai tokios detalės yra naudojamos visur, kur reikia kokybiškų tvirtinimo elementų.

Kiekvienoje Europos šalyje sulaukiame užsakovų, norinčių sužinoti mūsų praktinę patirtį ir gauti mūsų gaminių, skambučių. Bendrijos ir susivienijimai padeda mums būti žinomiems visame pasaulyje.

Mūsų darbuotojai tikrai įsitikina, jog tai viena geriausių vietų, kurioje jiems kada nors yra tekę dirbti.
Jei būtų paklausta, kuris gamintojas yra geriausias ir geriausiai žinomas mūsų rinkoje, didžioji dauguma atsakytų, kad tai EJOT.

Mes sugebame išspręsti klientų problemas pasiūlydami jiems tinkamus gaminius. Todėl esame geriausi.

EJOT misija – tai mes

EJOT – tai daugiau nei įmonės iškaba, įmonės patalpos ar mūsų darbo vieta. Mąstydami ir dirbdami paverčiame EJOT tuo, kuo ji yra. Todėl kiekvienas iš mūsų yra vieno organizmo dalelė, savo asmeninėmis savybėmis, privalumais ir gebėjimais prisidedantis prie siekiamo rezultato.Mes ir daugiau kaip 2000 mūsų kolegų visame pasaulyje kiekvieną dieną patiriame ką nors nauja.

Į viršųSpausdinti puslapį

EJOT The Quality Connection - this slogan sums up the motto of our actions. On the one hand it mirrors the uncompromising pursuit of the highest product quality, and on the other hand it underlines - beyond the mere technical aspect - that human relations both inside and outside our company are just as important to us.
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku