Ejot De Ejot En Ejot Ru
https://www.ejot.lt/uploads/images/iso bar_990x410_px.jpg
Naujiena!
Kondicionierių tvirtinimas, markizės, tentai...

EJOT Iso-Bar

EJOT® Kokybė sujungia

Sertifikuotas tvirtinimo elementas, skirtas montuoti vidutinio svorio ir sunkius elementus ant šilumos izoliacija apšiltintų pastato sienų.

EJOT® Iso-Bar“ yra termiškai izoliuotas tvirtinimo elementas su metriniu kaklelio sriegiu M12, pagamintas iš nerūdijančiojo plieno, su papildomu sandarinimo elementu. Tvirtinimo elementai sienoje tvirtinami įpurškiamu skiediniu. 
Elementą galima tvirtinti tiek betoninėse, tiek ir iš pilnavidurių ar skylėtų plytų sumūrytose sienose.

Naudojimo sritis:

Tvirtinimo elementas, skirtas montuoti vidutinio svorio ir sunkius elementus ant jau esamo apšiltinto pastato fasado sienų, pavyzdžiui: 
markizes, 
tentus, 
konsoles, pavyzdžiui, kondicionavimo įrenginiams, 
groteles.

 

Į viršųSpausdinti puslapį

EJOT The Quality Connection - this slogan sums up the motto of our actions. On the one hand it mirrors the uncompromising pursuit of the highest product quality, and on the other hand it underlines - beyond the mere technical aspect - that human relations both inside and outside our company are just as important to us.
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku