Ejot De Ejot En Ejot Ru
https://www.ejot.lt/uploads/images/iso corner_990x410_px.jpg
Naujiena!
Markizėms, turėklams, stumdomos/sulankstomos langinėms...

EJOT Iso Corner kampiniai profiliai

EJOT® Kokybė sujungia

EJOT® Iso Corner kampiniai profiliai

Sertifikuotas tvirtinimo elementas, skirtas vidutinio sunkumo ir sunkių elementų tvirtinimui prie fasado.

Produkto aprašymas:
EJOT ISO Corner kampinis profilis yra tvirtinimo kampas, pagamintas iš standžiųjų poliuretano putų, skirtas sudėtinių šiluminės izoliacijos sistemų elementų tvirtinimui.
Prie kampinio profilio yra pridedamas kaiščių, naudojamų tvirtinimui prie pagrindo, rinkinys bei EJOT Delta PT 100 varžtai, skirti pritvirtinimui prie atraminio elemento, taigi, tai puikiai suderinta kampinio profilio tvirtinimo sistema.

Naudojimas:
Skirtas vidutinio sunkumo ir sunkiųjų sudėtinių šiluminės izoliacijos sistemų elementų tvirtinimui prie fasado.

Naudojimo pavyzdžiai:
Turėklai
Apsauginės užtvaros
Sulankstomos ir stumdomos langinės
Konsolės, pavyzdžiui, oro kondicionavimo įranga

Privalumai:
Vienas elementas / dvi tvirtinimo plokštumos
Pjovimo ilgis darbo vietoje – tobulas pritaikymas prie paviršiaus
Krovinio perkėlimas leidžiamas iki 20 mm atstumu nuo tvirtinimo paviršiaus (neapkraunami apkrovos nenešantys paviršiai, pav., tinkas)
Aukšta saugos ir keliamoji galia dėl statybų inspekcijos patvirtintos sistemos Dėl terminio atsiejimo yra sumažintas šilumos perdavimas per šilumos tiltus
Galima derinti su specialiais ISO-Corner tvirtinimo rinkiniais (fasado kaiščiais arba inkarinėmis jungčių sistemomis)
Statybinės konstrukcijos pritvirtinimas tiesioginio montavimo būdu: išgręžti / prisukti / baigta
Kintama sraigtų padėtis ir jų kiekis, siekiant maksimalaus lankstumo / geriausio pritaikymo prie statybinės konstrukcijos

 

VIDEO

Į viršųSpausdinti puslapį

EJOT The Quality Connection - this slogan sums up the motto of our actions. On the one hand it mirrors the uncompromising pursuit of the highest product quality, and on the other hand it underlines - beyond the mere technical aspect - that human relations both inside and outside our company are just as important to us.
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku