Ejot De Ejot En Ejot Ru
EJOT vėdinamų fasadų konstrukcija

EJOT vėdinamų fasadų konstrukcija

EJOT® Kokybė sujungia

EJOT CROSSFIX® vėdinamų fasadų konsolė

Nauja EJOT vėdinamų fasadų atraminės konstrukcijos sistema keičia vėdinamų fasadų (VHF) rinką: CROSSFIX® yra pirmoji po fasadais montuojama konstrukcija, pagaminta iš 100 % nerūdijančiojo plieno, kurią galima naudoti tiek montuojant vertikalius, tiek ir horizontalius laikančiuosius profilius. Naudojant CROSSFIX® sistemą padidėja visos sistemos lankstumas, montuoti tampa lengviau. CROSSFIX 100 % yra iš nerūdijančiojo plieno ir gerokai sumažina šalčio tiltelių susidarymo sistemoje galimybę. EJOT tiekia CROSSFIX® sistemą – viską iš vienų rankų. Ir viską – aukščiausios kokybės.

 

Daugiau informacijos apie šį produktą: čia

 

 

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku