Ejot De Ejot En Ejot Ru
EJOT® Tvirtinimo technologija į betoną

EJOT® Tvirtinimo technologija į betoną

EJOT® Kokybė sujungia

Tvirtinimo technologijos srityje EJOT sukūrė specialius sprendimus, kaip tvirtinti ir jungti komponentus ant kieto paviršiaus.

Tai yra specialūs produktai, skirti mechaniniam tvirtinimui prie nesutrūkinėjusio arba įtrūkusio betono, taip pat cheminė derva, kurios pagalba galime tvirtinti sunkias detales prie betono ar mūro.

 

 

 

 

 

  Daugiau informacijos

 

Metaliniai ankeriai


EJOT® metaliniai ankeriai yra idealus tvirtinimo sprendimas įtvirtinant prie įtrūkusio ir neįtrūkusio betono (≥ C20 / 25). Jie visi yra sertifikuoti pagal ETA-14/0219 dalis.

Visi trys EJOT® metaliniai ankeriai turi atsparumo ugniai klases F30, F60, F90 ir F120.

BA-F ypač tinka vidinėms ir sunkioms tvirtinimo detalėms tvirtinti patalpose.

EJOT® ankeris BA-E taip pat galimas pagal užsakymą HCR (1.4529), skirtas tvirtinimui su chlorine atmosfera (baseinai, vandens parkai ir pan.).

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku